iso

Історія

Товариство з обмеженою відповідальністю «АС» засновано в березні 2002року і майже 16 років працює на газовому ринку України.

ТОВ «АС» постачає природний газ різним категоріям споживачів: промисловим, комунальним, бюджетним установам і організаціям.

ТОВ «АС» здійснює свою діяльність в 24 областях України і приймає активну участь в тендерних торгах в системі Prozzoro на поставку природного газу бюджетним організаціям.

Більше 1000 шкіл та дитячих садків, медичних установ, органів місцевого самоврядування на протязі 2016р.-2018р. отримали природний газ ТОВ «АС».

В штаті ТОВ «АС» усі працівники мають вищу спеціалізовану освіту і мають великий досвід роботи на газовому ринку України.

У зв’язку із набранням чинності положень Закону України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 року №2019-VIII наше підприємство, маючи значний успішний досвід у адмініструванні та обслуговуванні споживачів щодо постачання енергоносіїв, у 2018 році розробило новий напрямок діяльності, а саме: забезпечення якісного постачання електричної енергії на договірних умовах до підприємств, установ та організацій, не залежно від форми власності за обґрунтованими ринковими цінами.

Враховуючи, що в переважній більшості ТОВ «АС» співпрацює із замовниками, що провадять свою діяльність з урахуванням положень Закону України «Про публічні закупівлі», наше підприємство має всеохоплюючу практику щодо дотримання порядку безперебійного постачання споживачам товарів, в тому числі, за наслідками укладених договорів через тендерні процедури.