iso

Інформація для споживача

 

ПЕРСОНАЛЬНИЙ  КАБІНЕТ СПОЖИВАЧА

Для реєстрації особистого кабінету споживача Вам необхідно звернутись на електронну пошту постачальника  energy_as@ukr.net та вказати наступні данні:

Код ЄДРПОУ
ПIБ
e-mail
 
 
 
Пароль

Після обробки даних Ви зможете увійти в Персональний кабінет.

Права та обов'язки споживача, постачальника та інших суб'єктів газового ринку України визначені законодавчими та підзаконними актами. Детальну інформацію ви знайдете у розділі Законодавство

Відповідно до законів України «Про ліцензування видів господарської діяльності», «Про ринок природного газу»  та «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг постановила (Постанова НКРЕКП № 513 від 18.04.2017 р.) видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу на території України ТОВ "АС". 

У разі виникнення спорів споживач має право скористатись досудовим та судовим порядком вирішення спорів у порядку, передбаченому законодавством України. 

Способи досудового вирішення спорів

З метою вирішення спорів шляхом переговорів або щодо будь-яких інших питань споживач має звернутись до постачальника Товариство з обмеженою відповідальністю «АС» за телефоном: 

Тел./факс: +38 (06244) 4-55-56

                  +38 (050)152-00-07

                  +38 (050)195-23-50

                  +38 (095) 577-20-17 

Або за електронною поштою: ooo_as@ukr.net

 

Адреса компанії розміщена у розділі Контакти

 

УВАГА ! ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ ПРИРОДНОГО ГАЗУ

Відповідно до пп.18 п.5 Розділу ІІ Правил постачання природного газу, затверджених Постановою НКРЕКП №2496 від 30.09.2015р. ПОВІДОМЛЯЄМО, що у разі настання факту коливання ціни на природний газ на ринку в бік збільшення, ТОВ «АС» буде ініційовано внесення змін до умов Договору в частині збільшення  ціни за одиницю товару пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку, протягом дії Договору на постачання природного газу Споживачу. *

* - для споживачів, на яких поширюється дія Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015 року,  внесення змін до умов Договору в частині збільшення  ціни за одиницю товару відбувається у відповідності до вимог пункту 2 частини 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку, але в межах до 10 відсотків.

У разі настання відповідних подій (коливання ціни на природний газ на ринку в бік збільшення) Споживачам будуть надіслані проєкти додаткових угод  з ініціативними листами та обґрунтуванням підстав внесення змін відповідно до умов договору.

НАГАДУЄМО СПОЖИВАЧУ про право припинити дію Договору у випадку, якщо запропоновані умови будуть неприйнятними, та змінити Постачальника, попередивши його за 21 день.

Ця інформація є ПОВІДОМЛЕННЯМ СПОЖИВАЧУ про намір ПОСТАЧАЛЬНИКА на зміни умов Договору на постачання природного газу, протягом його дії, за умови фактичного настання підстав.